Ziraat Mühendisleri Odası Yeni Yönetimini Belirledi
Spread the love

Ziraat Mühendisleri Odası Genel Merkezi 13-14 Mart 2010 tarihlerinde yapılan genel kurul ve seçim sonuçlarını bir açıklama ile duyurdu.

Açıklama şu şekilde:

“TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası‘nın 42. Dönem Olağan Genel Kurulu kapsamında yeni Oda Organları, 14 Mart 2010 Pazar günü gerçekleştirilen seçimle belirlendi. Halen Oda Başkanlığı‘nı yürüten Dr. Gökhan GÜNAYDIN‘ın önderliğindeki “Çağdaş Ziraat Mühendisleri Grubu”, seçimlere tek liste olarak girdi. Seçim sonuçlarına göre, yeni yönetim organları şöyle belirlendi:

Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri: Dr. Gökhan GÜNAYDIN, Dr. Turhan TUNCER, Hamdi ARPA, Fatih TAŞDÖĞEN, Özden GÜNGÖR, Doç. Dr. Melahat AVCI BİRSİN, Dr. Kadriye KALINBACAK.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Murat ASLAN, Z. Pınar ÖNER, Burhan HARMANKAŞI, Mehtap ERCAN BİLGİN, Vuslat ULUSOY, Mehmet EFE, Yener ATASEVEN.

Denetleme Kurulu Asıl Üyeleri: Caner AKSAKAL, Ali ŞENAY, Tevfik KIZGINKAYA.

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri: Lütfi EROĞLU, Miktat TARI, Ali İhsan İLHAN.

Onur Kurulu Asıl Üyeleri: Galip ORHAN, İlhan DEMİRÖZ, Engin KURT, Hasan Hüseyin MOTUK, Haydar ŞENGÜL.

Onur Kurulu Yedek Üyeleri: Zeki ACAR, Mehmet Ali AKIL, Ali Cemal AYDOĞDU, Akif KARAKOYUNLU, Ahmet Faruk DEMİR.

Seçimler sonucu, Ergin ÖZÜGÜR, Turhan TUNCER ve Gökhan GÜNAYDIN TMMOB Yönetim Kurulu adayları olarak belirlendiler. TMMOB Yüksek Onur Kurulu adaylığı için Yücel ERDENER; TMMOB Yüksek Denetleme Kurulu adaylığı için de Okan GAYTANCIOĞLU seçildi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”


Spread the love