40.Dönem İl/İlçe Koordinasyon Kurulu Sekreterlerinin büyük bir bölümü belirlendi
Spread the love

TMMOB Yönetim Kurulu 5 Temmuz 2008 tarihinde yaptığı toplantıda 40.Dönem İl/İlçe Koordinasyon Kurulu Sekreterlerinin büyük bir bölümünü belirledi.

Toplantıda;

 Adana İl Koordinasyon Kurulu Sekreterlği’ne Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Umut Çelik (16 Mayıs 2008 tarihli toplantıda),

Antalya İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Dolanay,

Artvin İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Makina Mühendisleri Odası Artvin İl Temsilcisi Zeki Dinçer,

Aydın İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Makina Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilcisi Metin Albeyoğlu,

Batman İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Makina Mühendisleri Odası Batman İl Temsilcisi Ahmet Bülent Tekik,

Çanakkale İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne İnşaat Mühendisleri Odası Çanakkale Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Acar,

Denizli İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Denizli İl Temsilcisi Aydın Yücel,

Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İdris Ekmen,

Erzurum İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şubesi Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Özgür Bostancı,

Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Maden Mühendisleri Odası Eskişehir İl Temsilcisi Derya Özkar,

Hatay İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Elektrik Mühendisleri Odası Hatay İl Temsilcisi Adnan Orukoğlu,

İstanbul İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Tores Dinçöz,

İzmir İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Ferdan Çiftçi,

Kahramanmaraş İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Ziraat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Temizkan,

Kırklareli İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Kimya Mühendisleri Odası Kırklareli İl Temsilcisi Hüseyin Kahraman,

Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Ergen,

Mersin İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kamer Gülbeyaz,

Milas İlçe Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Milas İlçe Temsilcisi Enver Tuna,

Muğla İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Mimarlar Odası Muğla Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Vecdet Sezer,

Rize İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Pertek,

Samsun İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Maden Mühendisleri Odası Samsun İl Temsilcisi Şükrü Kumbasar,

Trabzon İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Elektrik Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı M.Yılmaz Odabaş,

Tunceli İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Makina Mühendisleri Odası Tunceli Mesleki Denetim Büro Temsilcisi Fethi Kılıç,

Van İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Ziraat Mühendisleri Odası Van Şubesi Üyesi Şevket Akdemir,

Zonguldak İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’ne Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Kaymakçı atandılar.


Spread the love