İstanbul’da yaz okulunda gönüllü mühendisler, mimarlar, plancılar biraraya geldi
Spread the love

Halkevleri’nin düzenlediği yaz okullarında eğlenceli bilim ve uzay dersleri ile kent atölyesini yürütecek olan gönüllü mühendisler, mimarlar, plancılar Abbasağa Parkı’nda bir araya geldi.

İstanbul’da 11 Temmuz – 7 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Halkevleri Yaz Okulu’nda gönüllü ders verecek mühendisler, mimarlar, plancılar dün (28 Haziran) Abbasağa Parkı amfisinde buluştu. Yaz okulunda gerçekleştirilecek eğlenceli bilim ve uzay dersleri ile kent atölyesinin içeriğinin, müfredatlarının konuşulduğu buluşmada, çocuklar için hazırlanan “eğlenceli bilim” deneyleri yaz okulu öncesinde gönüllülerce yapıldı.

yaz_okulu_2yaz_okuluyaz_okulu_6

Geçtiğimiz yıllarda kent atölyesini yürüten mimar ve plancılar çalışmaları, atölyede biriktirilen deneyimleri aktardı. Kent atölyesinin bu yılki planını yapmak üzere gönüllülerin 1 Temmuz Cuma Abbasağa Parkı’nda buluşması kararlaştırıldı.

yaz_oklu_4yaz_o_1

Yaz okullarında yürütülecek eğlenceli bilim ve uzay dersleri ile kent atölyesinde görev almak isteyen mühendisler, mimarlar, plancılar için kayıtlar da sürüyor.

Yaz okullunda gönüllü olmak isteyen mühendisler, mimarlar ve plancılar için kayıt formu

politeknik.org.tr


Spread the love