Harita mühendisleri Ankara’da ‘Çalışma Yaşamında Haklarımız’ panelinde buluşuyor
Spread the love

Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Ankara Şubesi meslektaşlarını, çalışma yaşamında karşılaşılan hak ihlallerine karşı mühendislerin haklarını, mücadelesini konuşmak üzere “Çalışma yaşamında haklarımız” paneline çağırıyor.

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) Ankara Şubesi, 23 Nisan Cumartesi saat 14.00’te Jeoloji Mühendisleri Odası Genel Merkezi konferans salonunda “Çalışma Yaşamında Haklarımız Paneli” düzenliyor. HKMO Ankara Şubesi; ücret tarifesinden fazla mesaiye, izin hakkından işten çıkarılmaya/ayrılmaya, mobbingden işçi sağlığı ve iş güvenliğine, iş sözleşmesinden prim ücretlerine kadar iş yaşamında sıkça karşılaşılan sorunları konuşmak, üyelerine haklarını hatırlatmak ve hak gasplarına karşı nasıl mücadele edileceğini tartışmak üzere tüm meslektaşlarını etkinliğe davet ediyor.

HKMO Ankara Şubesi’nin etkinlik çağrısı şöyle;

Çalışma yaşamımızda sıkça karşılaşılan hak ihlallerine karşı biz Harita Mühendislerinin haklarına dair bilgilendirme yapmak amacıyla HKMO Ankara Şubesi olarak 23 Nisan 2016 Cumartesi günü saat 14:00 da Jeoloji Mühendisleri Odası Genel Merkezi konferans salonunda (Hatay Sokak No:21 Kocatepe/ANKARA) “Çalışma Yaşamında Haklarımız” başlığıyla bir panel gerçekleştiriyoruz.

Ücret tarifesinden fazla mesaiye, izin hakkından işten çıkarılmaya/ayrılmaya, mobbingden işçi sağlığı ve iş güvenliğine, iş sözleşmesinden prim ücretlerine kadar iş yaşamımızda karşılaştığımız ve karşılaşma ihtimalimiz olan tüm konuları şubemiz avukatı Deniz ÖZBİLGİN ile konuşacağımız etkinliğimize tüm üyelerimizin katılımını bekliyor ve önemsiyoruz.

Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Ankara Şubesi

hkmo_et

politeknik.org.tr


Spread the love