Kemalpaşalılar dayanışma yemeğinde buluştu projeleri konuştu

Kemalpaşalılar Halkçı Yerel Yönetim Meclisi’nin düzenlediği dayanışma yemeğinde buluştu. Politeknik’in Kemalpaşa projeleri salon girişinde sergilendi.

Yerel yönetim seçimlerine çok kısa bir süre kala Kemalpaşa Halkçı Yerel Yönetim Meclisi çalışmalarına devam ediyor. 26 Mart gecesi meclisin çağrısıyla dayanışma yemeğinde bir araya gelen Kemalpaşalılar ‘Söz, yetki,karar iktidar halka’ dedi. Meclis adına konuşan Şenol Çelik, daha önce seçilen belediye başkanlarının halka karşı kendilerini sorumlu hissetmediğini ve makam odasından belediyeyi yönetmeye çalışan memurlara dönüştüğünü ifade etti. Çelik, “Halkla iç içe olan, çalışan, üreten bir belediyeye ihtiyacımız var. Bu yüzden artık yeter diyoruz. İşte bu yüzden biz varız” dedi.

Politeknik’in projeleri sergilendi

Yerel şeçim sürecinde Kemalpaşa Halkçı Yerel Yönetim Meclisi’nin davetiyle iki defa Kemalpaşa’ya giderek incelemelerde bulunan ve Kemalpaşalılarla yaptıkları toplantılardan yola çıkarak halkın talepleri yönünde projeler üreten Politeknik ekibinin, Kemalpaşa projeleri salon girişinde sergilendi.

paftalar-05 paftalar-02.jpg Basic RGB Basic RGB
politeknik.org.tr